My o Sobie

Twoje zdrowie to historia naszej firmy

Sentien ułatwia ludzkie życie produkując wyroby dla zdrowia, slogan firmy to: TWOJE ZDROWIE TO HISTORIA NASZEJ FIRMY w pełni oddaje naszą pasję i szacunek dla Twojego Życia.

Produkty ortopedyczne są w całości produkowane w Polsce zgodnie ze standardami europejskimi, tworzone są z najlepszej jakości materiałów, nie zawierają tanich pianek z domieszką „szkodliwych chemikaliów” i „sztucznych-poliestrowych” poszewek, co przekłada się na wyższą jakość i cenę produktów marki SENTIEN.

Warto także wiedzieć, że produkty marki Sentien są produktami dla zdrowia a nie dekoracyjnymi więc nie posiadają gamy kolorystycznej.

Nasze wyroby gorczycowe to tradycja naszych babć, dziadków a nawet dawnych przodków z XVII wieku kiedy to wyroby gorczycowe były codziennością w polskich domach. Maty na których spano, woreczki, które wiązano na szyi i pasy gorczycowe wokół bioder były używane codziennie, nie zależnie od samopoczucia czy choroby, gdyż powszechnie znano ich ogromne właściwości zdrowotne.

Dziś do Twojej dyspozycji w naszej ofercie są trzy modele MAT SENTIEN z gorczycą, wykonane tylko z naturalnych składników